Результати «Костопільської сніжинки – 2021» пам’яті Федіра Петровича Грущака

Із 19 по 21 лютого 2021 року в спортивних залах Костопільської ДЮСШ та Костопільського ліцею – інтернату спортивного профілю відбулися змагання відкритої першості Костопільської ДЮСШ з футзалу «Костопільська Сніжинка-2021» серед юнаків 2008 року народження та молодших пам’яті Грущака Федіра Петровича. – про це повідомляє сайт Костопільської міськради.

У змаганнях взяли участь команди: ФК «Дрогобич» м. Дрогобич, ДЮСШ м. Вараш, КДЮСШ м. Березне, ДЮСШ м. Костопіль, ДЮСШ м. Вараш, «Маяк» м. Сарни, «Ліцей» Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю (Дівчата), ФК «Галичина» м. Львів, ФК «Атака» с. Житин та ФК «Стандарт» м. Рівне.

За результатами триденної безкомпромісної боротьби на спортивних майданчиках головний приз та перехідний Кубок змагань виборола команда ФК «Дрогобич» м. Дрогобич, срібні нагороди – у гравців з команди ДЮСШ м. Вараш, бронові нагороди дісталися футболістам із м. Березне.Минулорічні переможці – вихованці тренерів – викладачів Удодіка Ігоря Антоновича та Шибковського Анатолія Олеговича – учні Костопільської ДЮСШ в цьому році задовільнились четвертим місцем.

Кращим гравцем турніру став Федін Ілля (ДЮСШ м.Вараш), Костопільчанин Дербеньов Михайло став кращим воротарем, Гаврилюк Владислав – кращий захисник (ДЮСШ м.Березне), кращий нападник – Жирик Владислав (ФК «Дрогобич»).