Вибори 2020: повний список кандидатів до Костопільської міської територіальної громади

25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які пройдуть за новою територіальною основою та за новим виборчим законодавством.

Серед кандидатів на посаду голови Костопільської міської територіальної громади

  1. Корнійчук Анатолій Миколайович, самовисуванець, приватний підприємець
  2. Денисюк Євгеній Олексійович, самовисуванець, міський голова Костополя
  3. Ткачук Андрій Володимирович, НРУ, перший заступник міського голови Костополя
  4. Мориконь Андрій Володимирович, самовисуванець, фахівець ТзОВ «Кольчуга МС»
  5. Паксіватов Павло Вікторович, самовисуванець, приватний підприємець
  6. Дідух Давид Олександрович, ЄС, директор ТОВ «Ейч Ві Сі Компані»
  7. Ярмошик Валерій Григорович, самовисуванець, адвокат. Мешкає у Рівному
  8. Ткачук Сергій Олексійович, самовисуванець, директор ТОВ «Нова формула успіху». Мешкає у Житомирській області
  9. Денисюк Віктор Іонович, самовисуванець, електромонтер Сарненського відділення Костопільської дільниці «Рівнегазу».

Ще одному претенденту на посаду голови Костопільської громади – нинішньому голові Костопільської районної ради Сергію Ткачуку – ТВК відмовила у реєстрації через помилки у поданих документах, які не відповідають Виборчому кодексу України.


Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної Партії “ГОЛОС”

Романюк Анатолій Дмитрович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Івашинюта Юрій Анатолійович – тимчасово не працює
  2. Федик Тетяна Миколаївна – фізична особа-підприємець
  3. Вильчик Марія Андріївна – асистент вчителя
  4. Андрощук Олександр Тимофійович – директор комунального підприємства
  5. Чупринська Наталія Іванівна – муніципальна няня

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Сичугов Вадим Григорович – вчитель
  2. Гоч Анна Миколаївна – лаборант
  3. Озарчук Василь Павлович – фізична особа-підприємець
  4. Ярмошук Наталія Станіславівна – статист
  5. Салівончик Юлія Юріївна – тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Лада Олександр Миколайович – тимчасово не працює
  2. Євчик Любов Павлівна – тимчасово не працює
  3. Кедрук Анатолій Григорович – вчитель
  4. Степанчук Катерина Володимирівна – тимчасово не працює
  5. Павлик Антон Анатолійович – завідувач

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Романюк Ярослав Олександрович – вчитель
  2. Малишевський Микола Іванович – вчитель
  3. Кравчук Сергій Петрович – тимчасово не працює
  4. Ворощук Валентина Володимирівна – тимчасово не працює
  5. Мельник Оксана Миколаївна – фізична особа- підприємець

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Іванішин Сергій Євгенович – фізична особа-підприємець
  2. Романюк Олена Володимирівна – лікар-стоматолог
  3. Сумник Олена Миколаївна – завідувач
  4. Левчик Василь Федорович – вчитель
  5. Костюк Тетяна Анатоліївна – бухгалтер

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної Партії “Європейська солідарність”

Дідух Давид Олександрович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Ващук Сергій Леонідович – Громадська організація «Центр Сприяння Бізнесу»
  2. Світощук Олексій Володимирович – Костопільська міська рада
  3. Мочаєв Юрій Олександрович – Фізична особа-підприємець
  4. Озарчук Вікторія Андріївна – Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська центральна районна лікарня»
  5. Степчук Зорина Олександрівна – Тимчасово не працює
  6. Марушкевич Олег Валерійович – Фізична особа-підприємець Плюхін Сергій Степанович
  7. Калін Оксана Михайлівна – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Овдійчук Сергій Олександрович – Товариство з обмеженою відповідальністю «Українські лісопильні»
  2. Дідух Радислав Олександрович – Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЙЧ ВІ СІ КОМПАНІ»
  3. Алексійчук Ольга Леонідівна – Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОМОБТРАНС»
  4. Білера Олександр Олександрович – Державне підприємство «Костопільське лісове господарство»
  5. Іванюк Оксана Олександрівна – Фізична особа-підприємець
  6. Толочик Андрій Євстафійович – Фізична особа-підприємець
  7. Павлова Надія Миколаївна – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Ковальчук Андрій Олександрович – Тимчасово не працює
  2. Дідух Назарій Олександрович – Фізична особа-підприємець
  3. Гайдук Віктор Сергійович – Релігійна Громада Св. Ап. Андрія Первозваного Парафії Рівненської Єпархії Української Православної Церкви-Київський Патріархат м. Костопіль Рівненської області
  4. Ярмольчук Людмила Арсентіївна – Фізична особа-підприємець
  5. Мельничук Катерина Леонідівна – Фізична особа-підприємець Федчак Олена Сергіївна
  6. Грищенко Роман Павлович – Приватне акціонерне товариство “Рівнеобленерго”
  7. Бобик Ольга Леонідівна – Фізична особа підприємець Давиденко Наталія Юріївна

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Марчук Валентина Володимирівна – Гутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради
  2. Новак Юрій Іванович – Тимчасово не працює
  3. Онищук Тетяна Володимирівна – Малостидинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області
  4. Біньковський Руслан Валерійович – Державне підприємство «Костопільське лісове господарство»
  5. Кушик Валерій Олексійович – Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська центральна районна лікарня»
  6. Самчук Юліана Олександрівна – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Ковальчук Микола Миколайович – Державне підприємство “Костопільське лісове господарство”
  2. Генов Сергій Георгійович – Тимчасово не працює
  3. Мамайчук Сергій Сергійович – Товариство з обмеженою відповідальністю “Свиспан Лімітед”
  4. Лопушанська Наталія Кіндратівна – Фізична особа-підприємець
  5. Кравчук Марія Володимирівна – Приватне акціонерне товариство “Рівнеазот”
  6. Матвійчук Андрій Іванович – Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє дітям України»

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної Партії “ЗА МАЙБУТНЄ”

Потапчук Руслан Васильович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Ліснічук Андрій Вячеславович – Фізична особа-підприємець
  2. Бреус Ніна Тимофіївна – Пенсіонерка
  3. Оніщук Катерина Петрівна – Тимчасово не працює
  4. Литвин Володимир Васильович – Фізична особа-підприємець
  5. Брикса Олег Володимирович – Фізична особа-підприємець
  6. Гергелюк Любов Борисівна – Дошкільний навчальний заклад №3 «Сонечко»
  7. Снітко Микола Миколайович – Комунальне міське підприємство «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради
  8. Дітлашок Зінаїда Антонівна – Костопільський будинок школярів та юнацтва
  9. Намозов Олександр Сергійович – Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс»

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Осадчук Василь Дмитрович – Комунальне неприбуткове підприємство «Костопільська Центральна районна лікарня»
  2. Мовчан Руслана Миколаївна – Комунальне неприбуткове підприємство «Костопільська Центральна районна лікарня»
  3. Касянчук Сергій Дмитрович – Товариство з обмеженою відповідальністю «Хмизи-Сервіс»
  4. Шелевицька Наталія Павлівна – Комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Костопільської районної ради
  5. Тершак Сергій Григорович – Тимчасово не працює
  6. Солонець Іванна Василівна – Комунальне підприємство «Костопільські районні мережі»
  7. Кіптач Вадим Степанович – Мале приватне підприємство «Світлана»

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Шама Марія Леонтіївна – Комунальний заклад «Костопільська спеціальна школа І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради
  2. Дмитринський Анатолій Іванович – Костопільська міська рада
  3. Солонець Олександр Володимирович – Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс»
  4. Кузьміч Олександр Анатолійович – Фізична особа-підприємець
  5. Мальчик Оксана Володимирівна – Товариство з обмеженою відповідальністю «Голд Стоун Інвест»

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Вітошко Іван Андрійович – Маломидська сільська рада
  2. Мостовий Сергій Петрович – Служба цивільного захисту Костопільського районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України
  3. Лещик Анатолій Сергійович – Тимчасово не працює
  4. Боришкевич Ніна Василівна – Тимчасово не працює
  5. Варжель Віта Антонівна – Малостидинська публічна бібліотека
  6. Шарманський Юрій Ярославович – Фізична особа-підприємець
  7. Сорока Юлія Василівна – Фізична особа-підприємець

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Власова Яна Олександрівна – Заступник директора з навчально-виховної роботи
  2. Грищук Ігор Володимирович – Зубний лікар
  3. Андрійчук Оксана Володимирівна – Директор
  4. Себлій Валерій Миколайович – Тимчасово не працює
  5. Коротчук Віктор Володимирович – Виконавчий директор

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Радикальної партії Олега Ляшка

Безбах Леонід Вячеславович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Лукашевич Андрій Михайлович – КОСТОПІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
  2. Войцеховський Ігор Володимиро – Фізична-особа підприємець
  3. Мамчур Василь Олександрович – Костопільський обласний ліцей спортивного профілю
  4. Савонова Олена Валеріївна – Приватне підприємство «Земельне-кадастрове бюро»
  5. Романович Олена Анатоліївна – Березнівське відділення Першої Всеукраїнської Кредитної спілки
  6. Боневич Сергій Іванович – КОСТОПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №3 І-ІІІ СТУПЕНІВ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  7. Трухонь Тамара Миколаївна – Головне управління Держгеокадастру у Костопільському районі Рівненської області
  8. Лазарчук Дмитро Георгійович – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ” РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Корнійчук Андрій Олександрович – Тимчасово непрацюючий
  2. Новак Олександр Васильович – Служба за контрактом
  3. Борейчук Сергій Володимирович – фізична-особа підприємець
  4. Шурпик Вікторія Володимирівна – Комунальне підприємствоКостопільської міської ради Костопількомунсервіс»
  5. Войцеховська Тетяна Андроніківна – Костопільська міська рада
  6. Левчук Ігор Вікторович -Тимчасово непрацюючий
  7. Довжаниця Тетяна Володимирівна -Тимчасово непрацюючий

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Сабуров Денис Володимирович – Інспектор з благоустрою
  2. Юрчик Володимир Васильович – Фізична-особа підприємець
  3. Антонюк Олена Василівна – Фізична-особа підприємець
  4. Стельмащук Тарас Валерійович – Тимчасово непрацюючий
  5. Опанасюк Оксана Дмитрівна – Медсестра
  6. Жук Валентин Валентинович – Майстер

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Ворощук Ірина Ярославівна – Фізична-особа підприємець
  2. Левчик Надія Миколаївна – Фізична-особа підприємець
  3. Козирко Олександр Олексійович – Менеджер з продажу та перепродажної підготовки транспортних засобів
  4. Цимбалюк Олександр Васильович – Тимчасово непрацюючий
  5. Настін Григорій Григорович – Майстер виробничого навчання

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Денисюк Олег Адамович – Тимчасово непрацюючий
  2. Грицюк Єлизавета Валентинівна – Фізична-особа підприємець
  3. Заєць Сергій Миколайович – Будівельник
  4. Стельмащук Наталія Ігорівна – Практичний психолог
  5. Безбах Петро Вячеславович – Фізична-особа підприємець
  6. Баськова Карина Вікторівна – Тимчасово непрацюючий

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Лозян Олексій Михайлович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Пінчук Олександр Іванович – Пенсіонер
  2. Семенюк Олена Віталіївна – Касир
  3. Корбут Людмила Антонівна – Пенсіонерка
  4. Мамчур Ольга Олександрівна – Декретна відпустка
  5. Таргоній Олександр Васильович – Тимчасово не працює
  6. Онищук Віра Іванівна – Пенсіонерка

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Таргоній Андрій Володимирович – Тимчасово не працює
  2. Колошва Руслана Михайлівна – Фізична особа-підприємець
  3. Басюк Максим Миколайович – Тимчасово не працює
  4. Сьомак Ірина Миколаївна – Костопільська загальноосвітня школа № 9, І ступеня «Школа усного рахунку Соробан» м. Костопіль
  5. Прокопчук Олександр Володимирович – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Воробей Юрій Іванович – Оформлений по догляду за інвалідом І групи
  2. Сошинська Оксана Сергіївна -Тимчасово не працює
  3. Басюк Михайло Петрович – Тимчасово не працює
  4. Степанович Ігор Володимирович – Товариство з обмеженою відповідальністю «Українські лісопильні»
  5. Штиба Оксана Михайлівна – Тимчасово не працює
  6. Шлеюк Олександр Володимирович – Товариство з обмеженою відповідальністю «Агровізор»

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Захарчук Ігор Олександрович – Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги Костопільської районної ради»
  2. Бугай Ольга Михайлівна – Фельдшерсько-акушерський пункт села Гута, Фельдшерсько-акушерський пункт села Великий Мидськ
  3. Стасюк Галина Миколаївна – Золотолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  4. Осипчук Сергій Степанович – Тимчасово не працює
  5. Корнійчук Тамара Вячеславівна – Фізична особа-підприємець

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Шамбір Роман Миколайович – Державне підприємство «Костопільський лісгосп»
  2. Гаргай Олександра Ярославівна – Пенсіонерка
  3. Добринський Валентин Іванович – Пенсіонер
  4. Вознюк Лілія Олегівна – Тимчасово не працює
  5. Кузьмич Юрій Вікторович – Тимчасово не працює
  6. Ярославіцька Софія Анатоліївна – Тимчасово не працює

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»

Кравчук Богдан Сергійович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Грипіч Ярослав Миколайович – Фізична особа-підприємець
  2. Кучерук Андрій Євгенович – Фізична особа-підприємець
  3. Лук’янчук Оксана Анатоліївна – Фізична особа-підприємець
  4. Пікова Олександра Василівна – Тимчасово не працює
  5. Ковбар Олександр Васильович – Тимчасово не працює
  6. Осійчук Іван Іванович – Тимчасово не працює
  7. Свирипчук Ольга Ігорівна – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Остапчук Валентин Васильович – Товариство з обмеженою відповідальністю “Медичний центр “Медком”
  2. Васєвич Микола Володимирович – Товариство з обмеженою відповідальністю “Свиспан лімітед”
  3. Гонта Олеся Іванівна – Хмельницький благодійний фонд “Хемед Бешт”
  4. Ярошик Лариса Миколаївна – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №3 СОНЕЧКО КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  5. Гречка В’ячеслав Віталійович – Товариство з обмеженою відповідальністю “Свиспан лімітед”
  6. Довгалюк Вікторія Андріївні – КОСТОПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА -КОМПЛЕКС І-ІІІ СТУПЕНІВ №6 КОСТОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Степчук Михайло Михайлович – Тимчасово не працює
  2. Тріль Юрій Юрійович – Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Костопільської районної ради Рівненської області
  3. Банацький Максим Васильович – Тимчасово не працює
  4. Павловська Леся Леонідівна – Тимчасово не працює
  5. Ковальчук Марина Валентинівна – Тимчасово не працює
  6. Яремкевич Василь Іванович – Тимчасово не працює
  7. Петренчук Надія Василівна – Безробітний

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Кравчук Сергій Євстафійович – Фізична особа-підприємець
  2. Жук Вадим Миколайович – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСТОПІЛЬКОМУНСЕРВІС
  3. Сепіанов Одисей Іраклійович – Фізична особа-підприємець
  4. Дідух Олена Олексіївна – Тимчасово не працює
  5. Лелюх Валентина Андріївна – Товариство з обмеженою відповідальністю “Медичний центр “Медком”
  6. Багній Іван Андрійович – Фізична особа-підприємець Яковець Анатолій Андрійович

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Цимбалюк Василь Степанович – Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області
  2. Стахнюк Олександр Миколайович – Тимчасово не працює
  3. Семенів Ірина Василівна – Тимчасово не працює
  4. Килюшик Валентина Петрівна – Товариство з обмеженою відповідальністю “Медичний центр “Медком”
  5. Дідух Денис Олександрович – Фізична особа-підприємець

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії “Народний Рух України”

Ткачук Андрій Володимирович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Макарова Тетяна Володимирівна – Фізична особа підприємець
  2. Пацурківський Михайло Аркадійович – ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП»
  3. Кошелєв Віталій Ігорович – Безробітний
  4. Дідовець Алла Григорівна – Приватний нотаріус Костопільського районного нотаріального округу
  5. Чижов Юрій Миколайович – ПП «Метизич», фізична особа підприємець
  6. Дмитринська Ольга Валентинівна – ТОВ «Медичний центр Медком»
  7. Шибковський Валерій Леонідович – Безробітний
  8. Войцехович Вікторія Леонідівна – Безробітна
  9. Коренчук Олександр Арнольдович – ОСББ «Аптечний»

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Мельник Андрій Миколайович – Фізична особа підприємець
  2. Рощук Андрій Анатолійович – Безробітний
  3. Фіщук Софія Володимирівна – Фізична особа підприємець
  4. Кулик Ігор Ярославович – КНП «Костопільська центральна районна лікарня»
  5. Субботіна Катерина Борисівна – ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП»
  6. Юхневич Павло Володимирович – Безробітний
  7. Чілій Тетяна Володимирівна – АБ УКРГАЗБАНК
  8. Озарчук Петро Леонідович – Державна пожежно–рятувальна частина №19 ГУ ДСНС України в Рівненській області

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Максимов Володимир Олександрович – Фізична особа підприємець
  2. Макаров Павло Вікторович – Костопільське багатогалузеве житлово –комунальне підприємство
  3. Поліщук Артур Володимирович – Маломидська ЗОШ, ОСББ «Степанське», фізична особа підприємець
  4. Ярмольчук Інна Миколаївна – Костопільська міська рада
  5. Бирда Лілія Олександрівна – Костопільська НВК «ЗОШ I-го ступеня – гімназія імені Т.Г Шевченка»
  6. Левчук Віталій Васильович – Костопілська ЦРЛ; фізична особа-підприємець

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Парфенюк Олександр Андрійович – КНП Костопільська ЦРЛ
  2. Литвин Тарас Володимирович – ФОП Литвин Л.Л.
  3. Тарасюк Юлія Євгенівна – Військовий пенсіонер
  4. Шарапа Деонисій Федотович – Пенсіонер
  5. Шурпик Марія Василівна – Безробітна

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Ярмольчук Василь Володимирович – Пісківська сільська рада Костопільського району Рівненської області
  2. Скоцький Віталій Федорович – Фізична особа підприємець
  3. Миронова Лариса Олександрівна – ПП «Костопіль земпроект»
  4. Омелянчук Зоя Іванівна – Безробітна
  5. Марчук Мар’яна Володимирівна – ФОП Литвин Л.Л.

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії “Об’єднання САМОПОМІЧ”

Завада Юрій Степанович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Праск Богдан Святославович – Районний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Костопільської районної ради Рівненської області
  2. Гречко Тарас Володимировч – самозайнята особа
  3. Бортнік Іван Васильович – ПП «Медунка»
  4. Остапчук Вікторія Юріївна – Костопільський ДНЗ №5 «Ромашка»
  5. Руда Лариса Володимирівна – безробітна
  6. Прошин Анатолій Анатолійович – Командування сухопутних військ збройних сил України
  7. Іванюк Людмила Олександрівна – безробітна
  8. Ветчинкін Андрій Євгенович – КП «Костопільські районні мережі»

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Кондратюк Володимир Сергійович – Костопільський будівельний технологічний коледж
  2. Мацегон Юрій Миколайович – КП КМР «Костопільводоканал»
  3. Ясинська Дана Олександрівна – Фізична-особа підприємець
  4. Сичугова Тетяна Станіславівна – КНП Костопільська ЦРЛ
  5. Ходько Олена Антаоліївна – Костопільська філія РДБМК
  6. Кожушок Ігор Григорович – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Старцун Юрій Петрович – комунальний заклад Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненської обласної ради
  2. Власюк Олександр Павлович – Управління праці та соціального захисту населення Костопільської РДА
  3. Кириша Олександр Васильович – фізична-особа підприємець
  4. Ушакова Оксана Юріївна – Костопільська ЗОШ № 2
  5. Горецька Наталія Леонідівна – тимчасово не працює
  6. Трофимчук Лілія Миколаївна – Фізична-особа підприємець
  7. Бойко Сергій Михайлович – Костопільський БТФК НУВГП
  8. Старцун Ніна Лаврентіївна – фізична-особа підприємець

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Марчук Ніна Олексіївна – Управління праці та соціального захисту населення Костопільської РДА
  2. Тищук Валентина Володимирівна – Управління праці та соціального захисту населення Костопільської РДА
  3. Кулініч Галина Іванівна – Районний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян
  4. Стецюк Олег Васильович – Рівненська автошкола ТСОУ
  5. Малушин Вадим Михайлович – Свято-Георгіївський храм с. Яполоть
  6. Милацька Вікторія Володимирівна – ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж» НУВГП

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Скороход Лілія Володимирівна – Пісківська сільська рада
  2. Лукомська Валентина Вікторівна – Костопільська НВК «ЗОШ 1ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка
  3. Желтухіна Тетяна Миколаївна – тимчасово не працює
  4. Головчак Микола Миколайович – ДП Костопільський лісгосп Костопільське лісництво
  5. Музичко Ігор Васильович – Збройні сили України

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Кузнюк Юрій Богданович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Трохлюк Сергій Петрович – Приватний підприємець
  2. Повх Віталій Віталійович – Костопільська районна державна адміністрація
  3. Ільчук Олена Сергіївна – ТОВ «Українські лісопильні»
  4. Михальська Ольга Ярославівна – Костопільський будинок школярів та юнацтва
  5. Курганович Оксана Василівна – Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
  6. Новак Наталія Вікторівна – Тимчасово не працює
  7. Лукомський Сергій Вячеславович – Приватний підприємець
  8. Ясковець Віра Василівна – ФОП Ясковець Віра Василівна
  9. Моторко Олег Васильович – Костопільська міська рада

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Гаврилюк Дмитро Юрійович – Костопільська районна рада
  2. Стельмащук Ігор Володимирович – ПрАТ «Родина»
  3. Фесюк Віталій Іванович – Приватний підприємець
  4. Назарець Людмила Сергіївна – ТОВ «ЕР ВІ Сінкглобал»
  5. Фесюк Наталія Іванівна – Приватний підприємець
  6. Семещук Ігор Лаврентійович – Рівненський державний гуманітарний університет
  7. Будько Ганна Борисівна – ПП «Редакція газети «Новини Костопільщини»

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Домінікін Павло Павлович – СВСК «Селянський ліс»
  2. Хоменюк Юрій Михайлович – Приватний підприємець
  3. Мелейчук Ігор Миколайович – Тимчасово не працює
  4. Ярошик Людмила Миколаївна – Костопільський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»
  5. Мальчевська Світлана Валентинівна – Костопільський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»
  6. Артюх Ігор Сергійович – КЗ «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Зулайкхі Тамара Василівна – ВСП «Костопільський будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП»
  2. Кириша Олександр Миколайович Приватний підприємець
  3. Беркета Володимир Андрійович Пенсіонер
  4. Давидчук Валентина Василівна Пенсіонер
  5. Новак Тетяна Костянтинівна Приватний підприємець

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Москвич Віктор Васильович – СВСК «Селянський ліс»
  2. Тищишин Богдан Васильович – ТОВ «Костопільський фанерний завод»
  3. Слобода Олег Миколайович – ПК ВЧД-8 м. Львів
  4. Болюх Юлія Марківна – Костопільська філія Рівненського центру профосвіти
  5. Кузнюк Олександра Миколаївна – Декретна відпустка

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Глудик Тарас Вікторович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Волос Володимир Григорович – Костопільська міська рада
  2. Несесюк Олександр Юрійович – Фізична особа підприємець
  3. Нагорний Петро Васильович – Рівненська обласна державна адміністрація
  4. Синицька Наталія Михайлівна – Костопільська дитяча школа мистецтв
  5. Олійник Алла Володимирівна – Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області
  6. Дейнер Василь Миколайович – Товариство з обмеженою відповідальністю “Костопіль ринок”
  7. Шишова Наталія Валеріївна – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Овдійчук Ірина Анатоліївна – Заклад дошкільної освіти №3 “Сонечко”
  2. Свинарський Роман Вікторович – Фізична особа підприємець
  3. Луцов’ят Валентин Андрійович – Тимчасово не прцює
  4. Петрова Вікторія Олександрівна – Костопільський районний відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)
  5. Ловин Микола Миколайович – Пенсіонер
  6. Осипчук Юлія Петрівна – Тимчасово не працює
  7. Прохор Віталій Андрійович – Костопільський відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненеській області

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Ладоненко Іван Миколайович – Комунальний заклад “Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради
  2. Зажожий Сергій Борисович – Комунальний заклад “Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради
  3. Бірюкова Наталія Олегівна – Костопільська гімназія імені Тараса Шевченка
  4. Яскал Вікторія Анатоліївна – Товариство з обмеженою відповідальністю “Нова Пошта”
  5. Орлов Богдан Анатолійович – Костопільська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості
  6. Гоч Ірина Сергіївна – Тимчасово не працює
  7. Левчик Галина Вячеславівна – Тимчасово не працює
  8. Коростов Олександр Серійович – Костопільський відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненеській області
  9. Карпець Юрій Ігорович – Товариство з обмеженою відповідальністю “Нова Пошта”

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Добриднік Олег Миколайович – Тиммасово не працює
  2. Крока Дмитро Михайлович – Тиммасово не працює
  3. Мелещук Олександр Олександрович – Державне підприємство”Костопільський лісгосп”
  4. Крот Руслана Миколаївна – Тиммасово не працює
  5. Рудика Тетяна Василівна – Тиммасово не працює

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Ільчук Юрій Вячеславович – Тимчасово не працює
  2. Нагорна Аліна Василівна – Тимчасово не працює
  3. Морозюк Руслан Миколайович – Фізична особа підприємець
  4. Бабак Ірина Вікторівна – Товариство”Дерево Експорт”
  5. Дідух Віктор Євстафійович – Пенсіонер

Перелік зареєстрованих кандидатів у депутати Костопільської ОТГ Рівненського району від Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Кособуцький Олексій Миколайович – (Перший кандидат)

Територіальний виборчий округ № 1

  1. Литвин Анатолій Степанович – Фізична особа підприємець
  2. Коваль Олександр Сергійович – Костопільська райдержадміністрація
  3. Коренчук Андрій Арнольдович – Фізична особа підприємець
  4. Лазарчук Алла Володимирівна – Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
  5. Шинкаренко Марія Василівна – ТзОВ «Чапа Стандарт»
  6. Шульган Віталій Іванович – Фізична особа-підприємець
  7. Цимбалюк Ірина Іванівна – Костопільська РДА

Територіальний виборчий округ № 2

  1. Іванішин Микола Сергійович – Фізична особа підприємець
  2. Литвин Анатолій Анатолійович – Фізична особа підприємець
  3. Полюхович Юрій Васильович – Тимчасово не працює
  4. Борейчук Катерина Василівна – КЗ «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат»
  5. Козачок Людмила Василівна – Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Територіальний виборчий округ № 3

  1. Онищук Ігор Ярославович – КП «Костопількомунсервіс»
  2. Ромашко Наталія Степанівна – КП «Костопількомунсервіс»
  3. Романчук Наталія Михайлівна – Костопільська ЗОШ 1-3 ступенів №4
  4. Єрмаченко Дмитро Васильович – Костопільська міська рада
  5. Литвин Владислав Анатолійович – Фізична особа підприємець
  6. Онищук Надія Ярославівна – Тимчасово не працює

Територіальний виборчий округ № 4

  1. Вітошко Руслана Юріївна – КП КМР «Костопількомунсервіс»
  2. Логвинчук Лідія Петрівна – Фізична особа підприємець
  3. Банацький Ігор Васильович – Тимчасово не працює
  4. Стучинський Андрій Григорович – Тимчасово не працює
  5. Козачок Ольга Федорівна – ФОП Кононенко

Територіальний виборчий округ № 5

  1. Головчак Олександр Миколайович – Тимчасово не працює
  2. Сидорчук Наталія Іванівна – Військова частина місто Костопіль
  3. Ромашко Валентина Олександрівна – ФОП Добринська
  4. Кіптач Олександр Васильович – Фізична особа підприємець
  5. Кононенко Олена Вікторівна – Фізична особа підприємець